1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הרגשת עילפון בזמן עישון...

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י LarryOG, ‏1/3/15.

1. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    לפעמים שאני מעשן אני מרגיש הרגשה של עייפות עד כדיי כך שאני מרגיש שאני עוד שניה מתעלף.. זה גורם לי להרגיש ממש חולשה ועייפות ושבאלי רק לישון כל היום!
    וזה ממש לא קשור לכמה עישנתי, אני נוהג תמיד לעשן את אותה הכמות בכל פעם שאני מעשן.

עכשיו יכול להיות שזה בגלל שעישנתי אינדיקה טהורה שמיועדת לבעיות שינה.. ויכול להיות שהזן הספציפי פשוט לא מתאים לסוג הדם שלי.
    זה נכון שקנאביס רפואי מתאימים לחולים לפי סוג הדם שלהם?, כי שמעתי את זה ממישהוא שנראה דיי מבין בכל העסק.

2. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    אחי, ענית לעצמך. זני אינדיקה דומיננטית ובוודאי אינדיקה טהורה לא מומלצים לעישון במהלך היום, אלא אם כן אתה סובל מכאבים קשים, או רוצה לסיים את היום ולישון.

זה לא קשור לסוג הדם, לכל זן יש השפעה שונה. באופן כללי זני סאטיבה יותר מתאימים לעישון במהלך היום.

תראה כאן:
    http://www.leafly.com/start-exploring

3. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    לא קשור לזן
    זה בגלל שהלחץ דם שלך יורד בגלל שזה אחת ההשפעות של קנאביס להרחיב את כלי הדם
    אז כדי להעלות חזרה את הלחץ דם רצוי לשתות הרבה ולהיות במקום קריר

4. דוקטור

דוקטור חבר חדש

לייקים:
    1
    יש לי חבר התעלף באמת זה היה מחשיש .. ואני אישית הקאתי מחשיש שעה אחרי שעישנתי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!